Grev Wedels Klassiske

Auksjon mandag 27. november 2000 kl 19:00

Balke, Peder (1804-1887)
Marine

Olje på plate
9x11
Signert nede t.h.: Balke

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1954, kat.nr. 160.

Auksjonert mandag 27. november 2000 kl 19:00

Vurdering
NOK 25 000–30 000

Tilslag NOK 56 000