Fjell, Kai(1907-1989)
Pike med rød bluse
Litografi, lysmål
62x46
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Nummerert nede t.v.: 231/290. Fra 1982.
Vurdering
NOK 30 000
Tilslag NOK 35 000
Litografi, lysmål
62x46
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Vurdering
NOK 30 000