Norsk
English
Min side
Logg ut
Logg inn
Grev Wedels Plass Auksjoner
Auksjoner
Resultater
Kunstnere
Aktuelt
Selge
Kjøpe
Om oss
Søk
Auksjon
torsdag 15. desember 2005 kl 18:00
Forrige
22
Neste
Vis stort bilde (pressefoto)
Fjell, Kai
(1907-1989)
Lesende akt
Akvarell på papir
21x29
Usignert
Vurdering
Tilslag NOK 15 500