Smith-Hald, Frithjof(1846-1903)
Kvinne med to barn i landskap
Olje på lerret
64x45
Signert nede t.v.: Smith Hald
Vurdering
NOK 40 000
Auksjonert mandag 27. november 2000 kl 19:00
Tilslag NOK 48 000
Olje på lerret
64x45
Signert nede t.v.: Smith Hald
Vurdering
NOK 40 000