Norsk
English
Min side
Logg ut
Logg inn
Grev Wedels Plass Auksjoner
Auksjoner
Resultater
Kunstnere
Aktuelt
Selge
Kjøpe
Om oss
Søk
Auksjon
torsdag 15. desember 2005 kl 18:00
Forrige
132
Neste
Vis stort bilde (pressefoto)
Anderson, Yngve
(1892-1981)
Skjære
Olje på plate
65x54
Signert nede t.h.: Yngve Anderson
Vurdering
NOK 2 000
Tilslag NOK 2 000