Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00
Anderson, Yngve(1892-1981)
Skjære

Olje på plate
65x54
Signert nede t.h.: Yngve Anderson

Vurdering
NOK 2 000

Tilslag NOK 2 000