Krohg, Per(1889-1965)
Fra Hvaler 1955
Olje på lerret
100x92
Signert og datert nede t.v.: Per Krohg 1955
Påtegnet med tittel på baksiden, samt på plakett.
Kunstnerforbundet, Oslo 1957, kat.nr. 63. Kunstnernes Hus, Oslo 1966, kat.nr. 79. Kunstforeningen i København 1966, kat.nr. 31.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00
Tilslag NOK 56 000