Anker, Johan Herman Wedel(1845-1895)
Storbrofossen i Søndre Aurdal i Valdres 1877
Olje på lerret
48x78
Signert og datert nede t.v.: Herman W. Anker. 77.
Påtegnet med tittel på baksiden av rammen: "Søndre Aurdal i Valdres (Storbrofossen)". Storebrofossen går gjennom Bagn sentrum i Sør-Aurdal.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00
Tilslag NOK 23 000