Erichsen, Thorvald(1868-1939)
Vår 1912
Olje på plate
32x41
Signert og datert nede t.v.: Thv. E. 1912
Signert, datert og påtegnet med tittel på baksiden av platen. Angivelig fra Holmsbu.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00
Tilslag NOK 72 000