Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Frognerbekken 1904
Olje på lerret
60x85
Signert og datert nede t. v.: Th Holmboe 1904
Påtegnet med tittel på baksiden. Store Frøen Gård, idag Volvat Terrasse 10.
Vurdering
Auksjonert mandag 27. november 2000 kl 19:00
Tilslag NOK 42 000