Auksjon tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00
Finne, Henrik(1898-1992)
Landarbeidere 1932

Olje på lerret
60x71
Signert og datert nede t.h.: Finne - 32

Vurdering

Auksjonert tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00

Tilslag NOK 25 000