Auksjon mandag 27. november 2000 kl 19:00
Normann, Adelsteen(1848-1918)
Fjordlandskap

Olje på lerret
104x158
Signert nede t. v.: A Normann

Vurdering

Auksjonert mandag 27. november 2000 kl 19:00

Tilslag NOK 100 000