Auksjon tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00
Jorde, Lars(1865-1939)
Fra Lillehammer 1920

Olje på plate
41x47
Signert og datert nede t.v.: Lars Jorde 20

Vurdering

Auksjonert tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00

Tilslag NOK 18 000