Dahm, Hans Peter(1787-1844)
Briggen Natten av Tønsberg 1839
Gouache, lysmål
47x63
Signert og datert nede t.h.: Tegnet af H P. Dahm. 1839.
Påtegnet nede på arket: Briggen Natten Tønsberg Captn. H. Melsom.
Vurdering
NOK 30 000–50 000
Auksjonert tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00
Tilslag NOK 50 000