Auksjon tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00
Dahm, Hans Peter(1787-1844)
Briggen Natten av Tønsberg 1839

Gouache, lysmål
47x63
Signert og datert nede t.h.: Tegnet af H P. Dahm. 1839.

Påtegnet nede på arket: Briggen Natten Tønsberg Captn. H. Melsom.

Vurdering
NOK 30 000–50 000

Auksjonert tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00

Tilslag NOK 50 000