Auksjon tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00
Tannæs, Marie(1854-1939)
Kystlandskap, vinter 1895

Olje på lerret
59x85
Signert og datert nede t.h.: Marie Tannæs. 95

Antagelig fra Kristianiafjorden.

Vurdering
NOK 30 000–50 000

Auksjonert tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00

Tilslag NOK 30 000