Lund, Bernt(1812-1885)
Utsikt fra Orkerød Gård 1879
Olje på lerret
55x79
Signert og datert nede t. h.: B. Lund. 1879.
Fra Jeløen ved Moss.
Vurdering
NOK 150 000–200 000
Auksjonert mandag 27. november 2000 kl 19:00
Olje på lerret
55x79
Fra Jeløen ved Moss.
Vurdering
NOK 150 000–200 000