Auksjon mandag 27. november 2000 kl 19:00
Lund, Bernt(1812-1885)
Utsikt fra Orkerød Gård 1879

Olje på lerret
55x79
Signert og datert nede t. h.: B. Lund. 1879.

Fra Jeløen ved Moss.

Vurdering
NOK 150 000–200 000

Auksjonert mandag 27. november 2000 kl 19:00