Fjell, Kai(1907-1989)
Akt 1983
Akvarell på papir
21x30
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell 83
Malt på et skisseblad med hullkant t.v.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00
Tilslag NOK 16 500
Akvarell på papir
21x30
Vurdering