Auksjon tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00
Ekeland, Arne(1908-1994)
Landskap med figurer

Olje på plate
46x36
Signert nede t.v.: A Ekeland

Signert og datert på baksiden av platen: Arne Ekeland 50.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00

Tilslag NOK 20 000