Ekeland, Arne(1908-1994)
Landskap med figurer
Olje på plate
46x36
Signert nede t.v.: A Ekeland
Signert og datert på baksiden av platen: Arne Ekeland 50.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00
Tilslag NOK 20 000
Olje på plate
46x36
Signert nede t.v.: A Ekeland
Vurdering