Haalke, Hjalmar(1894-1964)
Oppstilling med høstblomster i vaser 1926
Olje på lerret
86x86
Signert og datert nede t.h.: Hjalmar Haalke 1926.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00
Tilslag NOK 25 000
Olje på lerret
86x86
Vurdering