Wold-Torne, Oluf(1867-1919)
Kveld 1894
Olje på lerret
44x57
Signert og datert nede t.h.: O W-Thorne. 1894
Påtegnet med tittel på utstillingslapp på baksiden, på blindrammen.
Kunstnernes Hus, Oslo 1932, kat.nr. 34.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00
Tilslag NOK 35 000