Ulving, Even(1863-1952)
Ut å fiske
Olje på lerret
72x100
Signert nede t.h.: E. Ulving
Vurdering
Auksjonert tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00
Tilslag NOK 42 000
Olje på lerret
72x100
Signert nede t.h.: E. Ulving
Vurdering