Auksjon tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00
Ulving, Even(1863-1952)
Ut å fiske

Olje på lerret
72x100
Signert nede t.h.: E. Ulving

Vurdering

Auksjonert tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00

Tilslag NOK 42 000