Thygesen, Rudolph(1880-1953)
Tre generasjoner 1937
Olje på lerret
145x193
Signert og datert nede t.h.: R. Th 37
Kunstnernes Hus, Oslo 1957, kat.nr. 121, med tittel: Tre generasjoner, under året 1937.
Vurdering
NOK 200 000–300 000
Auksjonert tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00
Tilslag NOK 220 000