Gude, Hans Fredrik(1825-1903)
Parti fra Ask på Ringerike 1848
Olje på papir, oppklebet på lerret
34x49
Signert og datert nede t.h.: HFG. 21de sepbr. 1848. Datering nede t.v.: 1875
Vurdering
Auksjonert tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00