Ulving, Even(1863-1952)
Sommernatt
Olje på lerret
41x64
Signert nede t.v.: E. Ulving.
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: Sommernat.
Vurdering
NOK 30 000–50 000
Auksjonert tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00
Tilslag NOK 62 000
Olje på lerret
41x64
Signert nede t.v.: E. Ulving.
Vurdering
NOK 30 000–50 000