Auksjon tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00
Ulving, Even(1863-1952)
Sommernatt

Olje på lerret
41x64
Signert nede t.v.: E. Ulving.

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: Sommernat.

Vurdering
NOK 30 000–50 000

Auksjonert tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00

Tilslag NOK 62 000