Colin-Libour, Uranie-Alphonsine(1833-1916)
Fiskerkone med barn speider mot havet
Olje på lerret
105x130
Signert nede t.v.: Colin-Libour.
Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "29 Bl des Batignolle, Colin-Libour". Fransk genremaler.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00
Tilslag NOK 86 000