Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Gamle Logen våre lokaler

Ung pike 1948
Rian, Johs. (1891-1981)
Ung pike 1948

Olje på lerret, oppklebet på plate
24x31
Signert og datert nede t.v.: J Rian 48

Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 30 000