Rasmussen, Anton(1842-1914)
Fjordlandskap med fiskere 1887
Olje på lerret
61x95
Signert og datert nede t.v.: A Rasmussen Df 1887-
Vurdering
NOK 30 000–50 000
Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00
Tilslag NOK 30 000
Olje på lerret
61x95
Vurdering
NOK 30 000–50 000