Auksjon onsdag 14. juni 2006 kl 18:00
Strøm, Halfdan(1863-1949)
Løvtrær, aftenlys 1898

Olje på lerret
100x97
Signert og datert nede t.v.: Halfdan Strøm 1898-

Vurdering

Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Tilslag NOK 15 000