Strøm, Halfdan(1863-1949)
Løvtrær, aftenlys 1898
Olje på lerret
100x97
Signert og datert nede t.v.: Halfdan Strøm 1898-
Vurdering
Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00
Tilslag NOK 15 000
Olje på lerret
100x97
Vurdering