Rom, Per(1903-1985)
Kvinne og mann med hest og sau 1943
Olje på plate
60x70
Signert og datert nede t.h.: Per Rom 43
Vurdering
Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00
Tilslag NOK 17 000
Olje på plate
60x70
Vurdering