Auksjon onsdag 14. juni 2006 kl 18:00
Kaulum, Haakon(1863-1933)
Stanley og andre båter i rom sjø 1890

Olje på lerret
62x92
Signert og datert nede t.h.: Kaulum - 90.

Båten i forgrunnen heter: "Stanley".

Vurdering

Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Tilslag NOK 17 500