Kaulum, Haakon(1863-1933)
Stanley og andre båter i rom sjø 1890
Olje på lerret
62x92
Signert og datert nede t.h.: Kaulum - 90.
Båten i forgrunnen heter: "Stanley".
Vurdering
Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00
Tilslag NOK 17 500