Gude, Hans Fredrik(1825-1903)
Studie fra Hønefoss 1887
Blyant på papir, oppklebet på papp
12,5x20,5
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: HFG Hönefos 4 Aug 87
Vurdering
NOK 5 000
Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00
12,5x20,5
Vurdering
NOK 5 000