Krohg, Christian(1852-1925)
Hardt vær
Olje på lerret
50x68
Signert nede t.h.: C. Krohg
Vurdering
NOK 30 000–50 000
Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00
Tilslag NOK 35 000
Olje på lerret
50x68
Signert nede t.h.: C. Krohg
Vurdering
NOK 30 000–50 000