Auksjon onsdag 14. juni 2006 kl 18:00
Storstein, Aage(1900-1983)
Kystlandskap 1922

Olje på lerret
62x50
Signert og datert nede t.h.: Aa. Storstein Juni -22

Vurdering

Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Tilslag NOK 10 500