Kraugerud, Ragnar(1909-1987)
Familie
Olje på lerret
65x81
Signert nede t.v.: RK
Påtegnet med tittel og datert 1985 på baksiden, på blindrammen.
Galleri Haaken 1989, kat.nr. 11, avbildet i katalogen.
Vurdering
Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00