Kaulum, Haakon(1863-1933)
Fjordlandskap med båter og mann med sendingskurv
Olje på lerret
62x99
Signert nede t.h.: Kaulum
Vurdering
Auksjonert mandag 27. november 2000 kl 19:00
Tilslag NOK 25 000 med forbehold
Olje på lerret
62x99
Signert nede t.h.: Kaulum
Vurdering