Auksjon mandag 27. november 2000 kl 19:00
Kaulum, Haakon(1863-1933)
Fjordlandskap med båter og mann med sendingskurv

Olje på lerret
62x99
Signert nede t.h.: Kaulum

Vurdering

Auksjonert mandag 27. november 2000 kl 19:00

Tilslag NOK 25 000 med forbehold