Normann, Adelsteen(1848-1918)
Dampbåt i Nærøfjord
Olje på lerret
68x54
Signert nede t.h.: AN
Påtegnet på baksiden, på blindrammen: Nærøfjord.
Vurdering
Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00
Tilslag NOK 13 000
Olje på lerret
68x54
Signert nede t.h.: AN
Vurdering