Aulie, Reidar(1904-1977)
Jernbanespor
Olje på plate
46x55
Signert nede t.h.: Aulie
Kunstnernes Hus, Oslo 19?, kat.nr. 154.
Vurdering
Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00
Tilslag NOK 12 000
Olje på plate
46x55
Signert nede t.h.: Aulie
Vurdering