Auksjon onsdag 14. juni 2006 kl 18:00
Aulie, Reidar(1904-1977)
Jernbanespor

Olje på plate
46x55
Signert nede t.h.: Aulie

Kunstnernes Hus, Oslo 19?, kat.nr. 154.

Vurdering

Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Tilslag NOK 12 000