Werenskiold, Erik(1855-1938)
Henrik Wergeland på Veslebrunen
Litografi, lysmål
29x26
Signert nede t.h.: Erik Werenskiold
Vurdering
Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00
Tilslag NOK 9 000
Litografi, lysmål
29x26
Vurdering