Auksjon onsdag 14. juni 2006 kl 18:00
Werenskiold, Erik(1855-1938)
Henrik Wergeland på Veslebrunen

Litografi, lysmål
29x26
Signert nede t.h.: Erik Werenskiold

Vurdering

Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Tilslag NOK 9 000