Jacobsen, Sophus(1833-1912)
Sittende kvinne i landskap med hus og åker
Olje på lerret
35x50
Signert nede t.v.: S Jacobsen.
Vurdering
Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00
Tilslag NOK 15 000
Olje på lerret
35x50
Vurdering