Jacobsen, Sophus(1833-1912)
Mann i landskap med hus
Olje på lerret
32x45
Signert nede t.v.: SJ.
Påtegnet noe utydelig på baksiden, på blindrammen: "Af S Jacobsen (...) Vundet ved Kunstfore-ningens Udlodning November 1856."
Vurdering
Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00
Tilslag NOK 16 000