Thomsen, Mouche(1918-1984)
Blomstring 1964
Olje på lerret
65x100
Signert og datert nede t.h: Mouche Thomson -64
Signert, datert og påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00
Tilslag NOK 10 000