Auksjon onsdag 14. juni 2006 kl 18:00
Thomsen, Mouche(1918-1984)
Blomstring 1964

Olje på lerret
65x100
Signert og datert nede t.h: Mouche Thomson -64

Signert, datert og påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Vurdering

Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Tilslag NOK 10 000