Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Kystlandskap med seilbåt fra Nord-Norge
Olje på lerret
65x80
Signert nede t.h.: Th. Holmboe
Vurdering
Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00
Tilslag NOK 31 000
Olje på lerret
65x80
Vurdering