Auksjon onsdag 14. juni 2006 kl 18:00
Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Kystlandskap med seilbåt fra Nord-Norge

Olje på lerret
65x80
Signert nede t.h.: Th. Holmboe

Vurdering

Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Tilslag NOK 31 000