Auksjon onsdag 14. juni 2006 kl 18:00
Askevold, Anders(1834-1900)
Studie av elvelandskap 1873

Olje på plate
32x41
Signert, noe utydelig stedsbestemt og datert nede t.h.: A. Askevold. Fane 13de Marts 1873

Vurdering

Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Tilslag NOK 5 000