Holbø, Kristen(1869-1953)
To hester, en rytter 1918
Olje på lerret
49x59
Signert og datert nede t.v.: K Holbö. 18.
Vurdering
Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00
Tilslag NOK 17 500
Olje på lerret
49x59
Vurdering