Auksjon onsdag 14. juni 2006 kl 18:00
Holbø, Kristen(1869-1953)
To hester, en rytter 1918

Olje på lerret
49x59
Signert og datert nede t.v.: K Holbö. 18.

Vurdering

Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Tilslag NOK 17 500