Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Gamle Logen våre lokaler

Landskap med trær 1961
Gundersen, Gunnar S. (1921-1983)
Landskap med trær 1961

Akvarell på papir, lysmål
27x36
Signert og datert nede t.h.: Gunnar S. Gundersen - 61

Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Vurdering
NOK 5 000