Auksjon onsdag 14. juni 2006 kl 18:00
Gundersen, Gunnar S.(1921-1983)
Landskap med trær 1961

Akvarell på papir, lysmål
27x36
Signert og datert nede t.h.: Gunnar S. Gundersen - 61

Vurdering
NOK 5 000

Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Tilslag NOK 3 000