Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Gamle Logen våre lokaler

Gundersen, Gunnar S. (1921-1983)
To sittende figurer 1953

Akvarell på papir, lysmål
24x29
Signert nede t.h.: Gunnar S G.

Noe utydelig stedsbestemt og datert nede t.v.: "Eona... - 53". Gunnar S. Gundersen var i Portugal i 1953.

Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Vurdering
NOK 5 000