Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Gamle Logen våre lokaler

Landskap 1963
Gundersen, Gunnar S. (1921-1983)
Landskap 1963

Blandingsteknikk, lysmål
26x20
Signert og datert nede t.v.: Gunnar S. Gundersen 63-

Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Vurdering
NOK 3 000