Bleken, Håkon(1929-)
Selskapsscene 1994
Akvarell på papir
76x58
Signert og datert nede t.h.: HB -74
Signert, datert og påtegnet med tittel på baksiden.
Vurdering
Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00
Tilslag NOK 17 500
Akvarell på papir
76x58
Vurdering