Wentzel, Gustav(1859-1927)
Vinterlandskap
Olje på lerret
50x60
Signert nede t.v.: G. Wentzel
Vurdering
Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00
Tilslag NOK 6 500
Olje på lerret
50x60
Signert nede t.v.: G. Wentzel
Vurdering