Auksjon onsdag 14. juni 2006 kl 18:00
Rian, Johs.(1891-1981)
Fjellandskap med hus

Olje på plate
30x35
Signert nede t.h.: JR

Vurdering

Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00