Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Gamle Logen våre lokaler

Fjellandskap med hus
Rian, Johs. (1891-1981)
Fjellandskap med hus

Olje på plate
30x35
Signert nede t.h.: JR

Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Vurdering