Litografi trykket i svart på tynt Japan-papir
Arket: 385-387x550-554 mm Motivet: 382-385x549-554
mm
Usignert
1895
Sch. nr. 34 a. Woll nr. 40.
2 stempler fra Munch-museet på baksiden av arket, med påtegnelser med blyant og penn: "66a; 195-24; Bo nr. 195-41 (overstrøket); Sch. nr. 567-50", som viser at det var med på Det store Munch-lotteriet i 1983.
Vurdering
NOK 200 000–300 000